Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. آرگومان کوئری wpdb::prepare() باید دارای نگهدارندهٔ مکان (placeholder) باشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.9.0 اضافه شده است) in /home/l603/public_html/wp-includes/functions.php on line 5775

درباره هدرا

تیم هدرا از سال ۸۵ فعالیت خور را در زمینه طراحی فضا و مختصا طراحی تولید مبلمان اداری آغاز کرده است. وجه تمایز ما در این صنعت ، طراحی هر روزه برای ایجاد فضایی متفاوت و رفع نیاز کاربران ، همسان با رشد تکنولوژی می باشد. وجود محصولات انحصاری و طراحی روز ، راز پیشرو بودن ما در این صنعت است. هدرا با بهره مندی از تکنولوژ ، پرسنل متخصص ، مجرب ، و ماشین آلات روز دنیا همواره همگام با مشتریان خود در جهت رسیدن به اهداف و نیازهایشان می باشد.
 

تولید مبلمان اداری

صنعتت مبلمان یکی از صنایع قدیمی و دیرپای کشور است که قدمت آن به حدود ۷۰ سال می رسد،و در این مدت طولانی توانسته به عنوان یکی از صنایع مهم و اشتغال زا مطرح باشد.این صنعت مهم که به زیر شاخه های مختلفی تقسیم می شوند همواره مورد توجه تولیدکنندگان و صنعتگران قدیم و جدید ایرانی بوده و از رونق تقریبا خوبی نسبت به صنایع و حرفه های دیگر برخوردار است یکی از زیرشاخه های مهم صنعت مبل،تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون اداری است که با شدت گرفتن رشد شهرنشینی و افزایش جمعیت و ایجاد سازمان ها،نهادها و ارگان های دولتی و خصوصی نیاز به این بیش از پیش احساس میشود.

طراحی محصول

طراحی مبلمان اداری باید به نحوی بوده که مدیران و کارمندان با توجه به استفاده طولانی از آن‌ها در طول روز، در وهله‌ی اول احساس راحتی داشته باشند.

در واقع مهم‌ترین نکته‌ای که در زمان طراحی مبلمان اداری باید به آن‌ توجه داشت، اصول ارگونومی محصولات است.

طراحان ما در " مبلمان اداری هدرا " در تلاش‌اند تا محصولاتی ارگونومیک، زیبا، با دوام و درخور فعالیت و سلیقه‌ی شما طراحی کنند.

تمامی محصولات به طور انحصاری طراحی شرکت "هدرا " بوده و شما دارای یک محصول منحصر به فرد خواهید شد .

محصولات سفارشی

ما در " مبلمان اداری هدرا " قادریم تا علاوه بر محصولات از پیش طراحی‌شده‌‌ی خودمان، با توجه به ایده‌ و طرح مدنظر شما هر نوع محصول دیگری را برای شما سفارشی سازی و تولید کنیم.

خدمات مشتری

" Successful brands of the future care about people, not branding. "

رضایت مشتری, مهم‌ترین اصل کاری " مبلمان اداری هدرا " می‌باشد.

ما تمامی محصولات را به صورت مونتاژشده در محل مورد نظرتان به شما تحویل داده و نصب و اجرا خواهیم کرد و در این صورت هرگونه آسیب وارد شده در هنگام حمل و نقل و نصب به محصولات، برعهده‌ی ما خواهد بود.

علاوه بر این تمامی محصولات ما پس از تحویل و نصب دارای " گارانتی یک‌ساله " می‌باشند ، کافیست در صورت مشکل با ما تماس بگیرید.

×